Aréna

O2 arena se nachází v severovýchodní části Prahy, vzdálené zhruba 10 km od centra města. Má výhodnou polohu mezi vnitřním silničním okruhem pro dopravu z jiných částí metropole a vnějším silničním okruhem s krátkým napojením na výpadovou radiálu a mezinárodní dálniční síť.

Režim vstupu, zakázané předměty a pravidla chování v O2 areně najde kliknutím na tlačítko níže.

Mapa O2 areny během ME

Během evropského šampionátu bude divácky obsazené první patro. Čtvrtina tribun je zasunutá a na jejich místě vznikne rozcvičovna pro závodníky a platforma pro stupně vítězů. Ze všech míst v O2 areně bude vidět na všechny tatami. Finálové bloky budou probíhat na tatami číslo 2 a 3.

Návštěvníci budou moci volně vycházet a opět vcházet do O2 areny. Musí si ale při každém východu přes turniket „odhlásit“ vstupenku. Opětovný návrat se vstupenkou, která nebyla „odhlášena“, nebude možný.

Čtvrté patro vysočanské haly nezůstane prázdné. Své místo si zde najde cca 400 závodníků, 300 novinářů a 500 dětí z projektu Judo Family Camp.

Cesta do haly

Vystupte na stanici Českomoravská (trasa B), vchod do O2 areny je jen pár metrů od východu stanice (u výstupu z metra doprava směr autobusové nádraží a ul. Ocelářská).

Pokud využijete tramvajovou dopravu, zvolte tramvaj č. 8 nebo 25 do zastávky Multiarena Praha.

K O2 areně se dostanete autobusy č. 151, 152 a 375 do autobusové zastávky Českomoravská nebo č. 136, 145, 177 a 195 do autobusové zastávky Nádraží Libeň.

  • Z Hlavního nádraží metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice metra Českomoravská.
  • Z Masarykova nádraží metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze Smíchovského nádraží metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Z Libeňského nádraží pěšky vlevo asi 500 metrů nebo jednu stanici tramvají.
  • Ze směru od Brna – exit 2 – záchytné parkoviště P + R – Opatov, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Hradce Králové a Mladé Boleslavi – exit 1 – záchytné parkoviště P + R Černý Most, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Teplic – směr centrum až k nádraží Holešovice – zde je záchytné parkoviště P+ R – nádraží Holešovice, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Strakonic – směr Smíchov do ulice Radlická – záchytné parkoviště P + R – Radlická, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Plzně – exit 1 – záchytné parkoviště P + R – Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Chomutova – pokračovat na obchvat směr Plzeň a Zličín – záchytné parkoviště P + R – Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.

Doporučené ubytování

Hotel Arlington

Wellness hotel Step

Hotel Relax Inn